.

.

Arbag Мала Симпатична Ранец Гроздобер Чисто Платно Торба Daypack 8528bag,Кафе

Arbag Мала Симпатична Ранец Гроздобер Чисто Платно Торба Daypack 8528bag,Кафе

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Инструкции за перење : - Миење со чиста вода во обична температура. - НЕ миење со топла вода.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. - Тоа не може да се избегне дека ќе добиете платно торба со некои мириси од оригиналниот материјал како што тоа е сосема нов.Идеален за надвор,патуваат,кампување,училишниот живот.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Мерење : 7. Материјал : висока густина платно. - Висат да се исуши.Тоа може да се користи како ранец или торба преку прилагодување на рака патент. - Секој платно торба ќе се провери внимателно пред да ги испраќаат, но тоа е се уште многу тешко да се гарантира дека не постојат дополнителни тема.Зошто Да Изберете Arbag? - Уникатен и стилски дизајн - Еколошки материјал само - Добра услуга по продажбата.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Торба употреба магнетски затворач како материјал пред, така што тоа може да биде полесно за вас да се стави на малите објекти,како што се мобилни телефони, картички, копчиња и така натаму. - Мирисот ќе исчезнат ако се стави на платно торба во слободно циркулираат воздухот за 2-5 дена.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Купување на Белешки : - 1" грешка на мерење е разумен спектар поради различни measurment методи.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.

Основните својства

Додатоци на производот