.

.

На Sak Жените Huntley Кожа Ранец, Црна, Една Големина

На Sak Жените Huntley Кожа Ранец, Црна, Една Големина

DEN 3121.92

Количина на стоки
Това е достапна

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот. .Drawstring и магнетни предвремени затворање.Внатрешни работи содржи задниот ѕид се лизга џеб, патент џеб и 2 предниот ѕид мулти-функционални џебови.Назад патент џеб.Прилагодливи backstrap и врвот се справи.Repreve Поставата Направени Од Рециклирани Материјали Вклучувајќи Го И Пластични Шишиња.На Sak Huntley Кожа Ранец ќе го добиете, каде што треба да одат во стил.Тоа е направена од уникатен микс на смислено извори кожа и рака-stitched уреденост.

Основните својства

Додатоци на производот