.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Сурфање Ајкула Кокос Дрво Плажа

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Сурфање Ајкула Кокос Дрво Плажа

DEN 1103.76

Количина на стоки
Това е достапна

Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.ДОБАР ПОДАРОК : Едноставност исклучителна кожа ранец ќе го направи совршен подарок за пријателите, семејството, дизајнери и автори на родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Божиќ, graduations, празници, свадба преференции и на специјални годишнини.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Материјали : СТП кожа надвор, полиестер внатре.Печати на враќање превозот етикета.БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа,убав допир злато метален хардвер,трајни полиестер обвивка.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.ИЗДРЖЛИВИ РАКА ДИЗАЈН : Сметководствената рачки и прилагодливи рака за оваа мода ранец се во ред шиење во комбинација платно со синтетичка кожа.Occation : Мода ранец чанта совршен за викенд оклопни торба,колеџ торба,многу snazzy за да одите на шопинг или да се направи активности на отворено,симпатична повик и работа торби за носење на сите ваши мали дневни essentials.

Основните својства

Додатоци на производот