.

.

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Акварел Розова боја се Виолетови Цвеќиња

Повик СТП Кожа Ранец за Мажи Жени Торба Студентите Daypack Патна торба Акварел Розова боја се Виолетови Цвеќиња

DEN 1103.76

Количина на стоки
Това е достапна

БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Топ drawstring затворање им обезбедува сигурност на вашите лични предмети со внатрешноста џебови за вид и поделба.Funtions : водоотпорност & Дамка отпорни и Лесно cleanable WHY МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ ТОА?ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА : Можете слободно да ја определите должината на рамо, рака според вашата висина и приоритетни.По-продажбата на услугата : Ако примите скршени, што се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас со слики, по потврдува тоа, ние ќе рефундирање во рок од 24 часа и може да се задржи на објектот без враќање.внатре, отворање на устата е голем, содржината внатре се јасно на прв поглед, и на објекти може да биде брзо однесен надвор.Да се избегне губење на кражба, колку што е можно.Description Size : 10.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Неговата двојна заштита и издржливи во употреба.ЕДИНСТВЕН МЕТАЛ ДИЗАЈН : Сите хардверски користи на ранец е цврст метал.Метален хардвер додава и силата и изгледа на парче во мода кожа ранец.2x Скриени анти-кражба џебови за вредни работи; еден на задната страна; на еден внатре.5 H инчен, слатко-убава ранец чанта.РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : има стилски изглед и правото големина.Печати на враќање превозот етикета.

Основните својства

Додатоци на производот