.

.

Daypack Секојдневен Рок Рамо Ранец За Патување Шопинг Пешачење

Daypack Секојдневен Рок Рамо Ранец За Патување Шопинг Пешачење

DEN 695.76

Количина на стоки
Това е достапна

Поради различни компјутерски монитори, реалните објекти и слики може да има некои боја разлика.Внатре-Има 4 мали прегради за складирање, кој може да се одржи мобилни телефони, очила, копчиња, хартија за крпи и други мали предмети.Лесно може да се вид предмети.На Lagerery сите-print ранец се направени од издржлив полиестер платно со големи прегради и мали внатрешни џебови за да се осигура дека сè е во ред. -Една од главните капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред архивиран џеб, 4 џебови внатре.Тоа е практично додаток за училиште или во секојдневниот живот.Карактеристики : -Направен од високо-квалитет полиестер материјал, лесни и издржливи.Twill ткаенина е водоотпорен, триење отпорни, отпорни на дамки, силна и лесно да се чисти.Уникатен печат : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е убава и модерен. -На средна големина е многу погодна за луѓе од различни возрасти, без разлика дали тоа е возрасни или деца, деца. -Целосно печатени ранец, стилски и убави.Ве молиме Имајте во предвид : поради различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.Повеќе за складирање торби : една од главните складирање торба со zippered џеб од надвор и две мрежа џебови.По Продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со овој ранец, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро.Овој ранец е доволно за 14-инчен лаптоп.Тоа може да се користи како училиште торба или неформални туристички ранец, или дневна прошетка ранец.Уникатен печат : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е убава и модерен.

Основните својства

Додатоци на производот