.

.

MECCANIXITY ABS Пластика Род Круг на Цврсти Бели Бар 3mmx250mm за DIY Модел Материјал, Архитектонски Модел на Одлуки, DIY Песок Маса, Пакет на 5

MECCANIXITY ABS Пластика Род Круг на Цврсти Бели Бар 3mmx250mm за DIY Модел Материјал, Архитектонски Модел на Одлуки, DIY Песок Маса,

DEN 237.60

Количина на стоки
Това е достапна

Белата круг солидна род е изработен од ABS, тоа е материјал кој се користи во моделот на одлуки, се користи во некои детали обично.Како што прозорец рамка, рамка на врата, столбови, итн.во архитектонски модел.Широко се користи во DIY модел материјал, DIY куќа, DIY песок табела модел, DIY сцена одлуки, градење на одлуки.Пакет Содржина : 5pcs x ABS Род.Должина : 250mm/9.84 инч.Дијаметар : 3мм/0.12 инч.Дел Облик : Тркалезна.Површината : Се Изедначи.ABS пластика Род Бар е флексибилен и мек материјал што има голема сила, мазна намалување на површината, тоа е лесно да се обликуваат.Прво, да се подготви сите материјали и алатки кои треба да се користат, да се измери големината на ABS прачка дека треба да се намали, намалување на ABS род се залепени со ABS лепак (пакување не вклучува лепак).Ве молиме потврдете го големината пред да нарачате.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm грешка.ABS круг солидна род е широко се користи во некои детали обично.Како што прозорец рамка, рамка на врата, столбови, итн.во архитектонски модел.Широко се користи во DIY модел материјал, DIY куќа, DIY песок табела модел, DIY сцена одлуки, градење на одлуки.

Основните својства

Додатоци на производот