.

.

17 Поставува Индустриски Рамен Машина За Шиење Делови Presser Притисок Нога Додатоци + Случај

17 Поставува Индустриски Рамен Машина За Шиење Делови Presser Притисок Нога Додатоци + Случај

DEN 523.44

Количина на стоки
Това е достапна

Лесен за употреба.Може да се користи за да го замени на оригинални делови.Доаѓа со случајот, погодно за вас да ги чувате и да го носат.Направени од високо квалитетен материјал, еко-пријателски, трајни и здрав за употреба. 17 сетови, може да ви се исполнат во различни насоки, економски и практични.Се вклопат за повеќето индустриски рамен машини за шиење.Спецификација : Боја : Прикажува како picture Material : Пластични и Metal Fit За : - Индустриски рамен шиење machines Package Тежина : Околу. 250g Пакет се Вклучени : 1 x Рамен Машина за Шиење Шатл Shell5 x Рамен Машина за Шиење Алуминиум Шатл Core1 x Магнет Gauge1 x Тигар DB1 x Пакет со Големина 11 Станот Машина за Шиење Needles1 x Пакет со Големина 14 Рамен Машина за Шиење Needles1 x Пакет со Големина 16 Рамен Машина за Шиење Needles2 x Рамен Машина за Шиење Игла Plate2 x Presser Feet2 x Teeth2 x Purl Stitch2 x Влече Screws1 x Провира Apparatus1 x Screwdriver1 x Челик P351 Рамен Presser Foot1 x Пластични Рамен Presser Foot1 x 1/8" Здиплен Presser Foot1 x 1/8" Пластична Жица Presser Нога T69 HR1 x Челик Еден Presser Нога P36 LN1 x Toothpick Presser Нога P3631 x Челик CR1 / 16 N Висок и Низок Presser Foot1 x Челик Навремено Presser Нога P9521 x 1/8" Челик Страната Presser Нога SP-181 x Челик Невидливи Патент Presser Нога S518 N 1 x Случај (Сите Прикажани како Слика).

Основните својства

Додатоци на производот