.

.

80/20 Inc, 2035, 15 Серија, 1517 Крајот Капа, Црно, со Push-In,Без Лого (25 Pack)

80/20 Inc, 2035, 15 Серија, 1517 Крајот Капа, Црно, со Push-In,Без Лого (25 Pack)

DEN 612.00

Количина на стоки
Това е достапна

Истиснување Капа. 80/20. Дава вашиот проект завршувањето на допир со ограничување на истиснување завршува.Може да се монтира со push-in (вклучена), само-прислушување завртки, или 1/4-20 кап завртки ако допрете centerhole.Направени со лиен ABS.

Основните својства

Додатоци на производот