.

.

Новороденче Симпатична Примање Ќебиња за Момче Девојка 0-3 Месеци(BBcolor-4-1)

Новороденче Симпатична Примање Ќебиња за Момче Девојка 0-3 Месеци(BBcolor-4-1)

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Прекрасна swadd ling завиткување прекривки за бебиња мерење 7-14 lbs, или големината 0-3 месеци.Дизајниран со супер мека 100% органски памук и одлична изработка, лесни и дише, Природни органски памук е помек и понежен на бебето е деликатна кожа, го задржи вашето бебе спие удобно.Машина перат и згаснат отпорни.Вашето бебе ќе остане безбедно swadd led, дозволувајќи им да се спие во текот на ноќта.Тоа ќе расте со вашето бебе; користите вашиот Гушвам Грешка swadd ле како пријатна ќебе откако вашето бебе outgrows swadd ling!.Ние се гордееме на супериорни услуги на клиентите и ако нашите бебе swadd les не ги исполни вашите очекувања, нашите пријателски услуги на клиентите тим ќе не двоумете се да го прашањето што со целосно враќање на средствата.за Момчето Девојка 0-3 Месеци.

Основните својства

Додатоци на производот