.

.

Cylife Вакуум складирање кеси 3 пакети,24x32x13inch Три-димензионални Џамбо вакуум кеси,простор saver кеси за за Утешители, Перници, Постелнина, Ќебиња, Палта чување ,Не Пумпи П

Cylife Вакуум складирање кеси 3 пакети,24x32x13inch Три-димензионални Џамбо вакуум кеси,простор saver кеси за за Утешители, Перници,

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

3 еез 24x32x13in на просторот кеси се исполнат сите видови на чување потреби.предмети може да биде исполнет исправено и да се vacuummed надолу на околу кутија-носталгичната форма.Коцка за правосмукалки може да се притисне надолу за да околу кутија во облик на квадрат торба.Проширува дното дизајн, предмети може да биде исполнет со исправени, и се чуваат уреден.Исто така, вакуум брзина е 3 пати побрзо отколку традиционалните вентил!Заштедете повеќе простор и време за вас.Само за правосмукалки со седење или Рака притиснете, и тоа уште одговара за секоја редовна правосмукалки.Да зачувате Простор на Вашиот Спални соби.Ако вашиот вакуум складирање торба не успее да се одржи или печат, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ќе да им се понуди целосна наплата или слободна замена.Нашето пак доаѓа со 3 кеси на истиот големини за да одговара на вашите потреби!И тие се направи сè 4 пати помала!И дека може да се вклопат многу работи во овие кеси!Дури и најголемите прекривки, ќебе, или гигант крпи удобно се вклопуваат во овие кеси!Иновација Кутија во Форма на вакуум печат кеси се создадени од уникатен дизајн на gusseted торба која ви овозможува да се пополни торба исправена 3pcs вакуум простор saver торба не може само да се среди вашите плакари и гардероби, но, исто така, совршено се вклопуваат за movings, деловни патувања или патувања.Иновативни три-димензионални дизајн : 2 во 1 Нови Уникатни Вентил Технологија.Нема повеќе да се трошат време и простор за складирање на опремата и грижете се водат за исчезнати клипови и капи. ????Cylife Вакуум Складирање Кеси се одлични за максимизирање простор saver за вас!Тие може да се користи за чување на различни големина предмети, како што се : постелнина, облека, ќебиња, перници, кадифен играчки, и повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот