.

.

EuisdanAA Најлон Нето Шема Патент Затворање А4 Датотеки Складирање Торба, Сина(Bolsa де almacenamiento де archivos de papel A4 един cierre де cremallera y patrón де црвени де nailon, azul

EuisdanAA Најлон Нето Шема Патент Затворање А4 Датотеки Складирање Торба, Сина(Bolsa де almacenamiento де archivos de papel A4 един

DEN 2164.80

Количина на стоки
Това е достапна

Име На Производ : Датотека Торба; Материјали : Најлон.Торба Големина(Секој од нив) : 34 x 25cm / 13.4" x 9.8" ( L * W );Одговара на Хартија : A4. Боја : Blue.Net Тежина : 77g(Peso neto : 77g.Пакет Содржина : 1 x Датотека Торба(Contenido del paquete : 1 x bolsa де archivo.Euisdan AA Најлон Нето Шема Патент Затворање А4 Датотеки Складирање Торба, Blue This патент торба е направен од лен, со посебен meshy моделот дизајниран .Функција : Meshy шема, zip нагоре, едноставни за употреба.Совршен за канцеларија или училиште употреба, мала тежина лесно да се спроведе.Опис на Spanish Bolsa де almacenamiento де archivos de papel A4 един cierre де cremallera y patrón де црвени де nailon, azul Nombre del producto : Bolsa де archivo; Материјал : nailon Tamaño де ла bolsa (cada una) : 34 x 25 см / 13,4" x 9,8" (L * W); papel apto : A4 Color azul Peso neto : 77g Contenido del paquete : 1 x bolsa де archivo.

Основните својства

Додатоци на производот