.

.

Allegra К Жените Raglan Долги Ракави Quilted Zip До Самоубиец Јакна со Џебови

Allegra К Жените Raglan Долги Ракави Quilted Zip До Самоубиец Јакна со Џебови

DEN 887.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Ние ви препорачуваме да изберете големина што е малку поголем за да се избегне непријатно.Стојат Јака, Ребрести Намали, Од Страна На Патент Џебови, Целосно Наредени.Оваа јакна е погодна за Секојдневно Носење, Забава, Работа, Датум, Училиште, Работа, Патување, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, Годишнина, или Некои Значајни Денови.Машина За Миење Ладно.Модел Големината на Телото : Висина : 5'7", Градите : 33 1/2 инчи, Половината : 23 5/8inches, Хип : 35inches, модел е облечен X-Small.Пред Стил : Zip Нагоре, Quilted Дизајн.Боја : Розова/ Црно / Сино / Зелено / Бургундија.Јака Стил : Застане Јака.Повод : Совршен за секојдневно носење, датира, училиште, работа, референци, патува, страна, и било внатрешна или надворешна активности.Класичен силуета и целосно наредени внатрешни работи со ребрести акценти и патент џебови ќе ви ги пријатна и стилски сите денот долго.Едноставен, но моден стил е исто така добар избор за подарок за вашите пријатели и семејства.Стил овој дел со вашите омилени панталони за вашиот моден изглед.Стојат Јака.Ребрести Уреденост.Страна Патент Џебови.Пред Стил : Zip Нагоре, Quilted Design Color : Пинк/ Црно / Сино / Зелено / Burgundy Collar Стил : Застане Collar Occasion : Совршен за секојдневно носење, датира, училиште, работа, референци, патува, страна, и било внатрешна или надворешна активности.

Основните својства

Додатоци на производот