.

.

Grosun 400pcs 38mm/1.5 инчен од Нерѓосувачки Челик, Т-Игли за Шиење Игли за Плетење и Блокирање

Grosun 400pcs 38mm/1.5 инчен од Нерѓосувачки Челик, Т-Игли за Шиење Игли за Плетење и Блокирање

DEN 1687.20

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : 38 * 0.8 mm.Тип : Т форма, лесно да го вметнете и отстраните. 400 парчиња Т иглички во две јасни пластични кутии, погодно за чување и користење.Изработен од никел позлатен челик, издржлив и силен.Одговараат за казанџии, seamstresses, накит екранот, витрини, екранот одбори, блокирање плетени проекти, моделирање, занаети, итн.Answer : ___________________________ Note : никел позлатен дизајн, ве молиме да ги задржи овие игли од вода, во спротивно ќе добие rusty.Карактеристики : * 400 парчиња Т иглички во две јасни пластични кутии* Т форма, лесно да го вметнете и отстранете* изработен од никел позлатен челик, издржлив и силен* Одговараат за казанџии, seamstresses, накит екранот, витрини, екранот одбори, блокирање плетени проекти, моделирање, занаети, итн.Производ Description Size : 38 * 0.8 mm Type : Т shape Material : никел позлатен steel Plastic кутија големина : 9 * 7cm Quantity : 400 pieces Note : 1. Никел позлатен дизајн, ве молиме да ги задржи овие игли далеку од вода, во спротивно ќе добие rusty2. Ве молиме чувајте ги овие игли далеку од kids Package Содржина : 400 * Т pins2 * Јасно кутии.

Основните својства

Додатоци на производот