.

.

Hornet Парк Креативни Преносни Шопинг Торба Голем Капацитет Платно Торба, Бела

Hornet Парк Креативни Преносни Шопинг Торба Голем Капацитет Платно Торба, Бела

DEN 811.20

Количина на стоки
Това е достапна

Производ големина : 36*9.5*60 см(14.2*3.7*23.6 инч).Материјал : платно.Овој материјал е многу издржливи, валкани може да се мијат.Применливи луѓе : студенти, канцеларијата на работниците, и така натаму.Се однесува на пазар да купат храна, однесе до улиците на шопинг или натоварени книги.Заштита на животната средина, економски и практични, мулти-функционални.

Основните својства

Додатоци на производот