.

.

Dial Заврши Антибактериски Пенење Рака Мие Рефил, Свежи Круши, 32 Унца (Пакување од 3)

Dial Заврши Антибактериски Пенење Рака Мие Рефил, Свежи Круши, 32 Унца (Пакување од 3)

DEN 323.28

Количина на стоки
Това е достапна

БОГАТА, КРЕМ ПЕНЛИВАТА : Искуство луксузен, крем пенење формула со Dial антибактериски пенење рака мие за вашите раце за љубовта.ШТИТАТ ОД БАКТЕРИИ : Убива 99.99% од Бактерии* (*Бактерии со кои се соочуваат во домаќинството settings (поставки)).ТЕШКИ, НО НЕЖНИ : Формулиран со антибактериски состојки, Dial Целосно е тешко на бактерии, но нежна за кожата.ЗА СЕМЕЈСТВОТО : Помине на Dial наследство раце ќе се грижат за повеќето.Формулиран за да се биде нежна за кожата, дури и на најмалите раце.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1. Пумпа во СУВИ раце 2. Пенливата енергично во СУВИ раце за најмалку 20 секунди 3. Исплакнете чисти со вода.Запомнете : Транспорт сапун во суви раце заштедува енергија и вода!.Се занесе во пенливата дека е лосион-мека, со мирис на свежо круши.Оваа Dial пенење формула е нежна за кожата, но тешко на нечистотии и бактерии, па можете да бидете сигурни дека сте давајќи им на вашите раце чисти тоа е комплетен.

Основните својства

Додатоци на производот