.

.

DACHEE Листопадни Shrube 360° Заштитна 13 инчен Водоотпорен Лаптоп Ракав случај Чантата со Рачка за за 13.3 MacBook Air | 13 MacBook Pro Ретината,13.3 инчен 13.5 инчен Лаптоп

DACHEE Листопадни Shrube 360° Заштитна 13 инчен Водоотпорен Лаптоп Ракав случај Чантата со Рачка за за 13.3 MacBook Air | 13 MacBook

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вистински 360° заштитна лаптоп ракав : Целосна shockproof перница дизајн од DACHEE заштитете го вашиот лаптоп од секој агол, е капка.Дополнителен Џеб со патент може да се одржи на глувчето, кабли, моќ, полначи, мобилен телефон и така натаму.На стигнале справи со дизајн е удобен за носење лаптоп.Водоотпорен материјал да може ефективно да го заштитите вашиот уред од вода и ветер.Меки и меки внатрешни работи се избегне вашиот лаптоп од гребење.Димензија : 13.77 инчен x 9.64 инчен x 1 инчен КОМПАТИБИЛЕН СО : Mac Book Air 13 Mac Book Pro Ретината 13 i Pad Про 12.9 инчен Microsoft Surface Книга 13.5 инчен и 13 инчен-13.9 инчен лаптоп.

Основните својства

Додатоци на производот