.

.

FINPAC Тешко Лаптоп Ракав Случај за MacBook Pro М1 14-инчен 2021, 13.3 MacBook Air/ Pro, Shockproof Компјутер за Носење за Dell Inspiron 13/XPS 13, Површината Лаптоп, HP, Acer, Samsung (Морнарица)

FINPAC Тешко Лаптоп Ракав Случај за MacBook Pro М1 14-инчен 2021, 13.3 MacBook Air/ Pro, Shockproof Компјутер за Носење за Dell Inspiron

DEN 623.76

Количина на стоки
Това е достапна

Висок квалитет YKK патент глајд модели без проблеми, овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер, обезбедува неверојатна набитост и издржливост.【Широк Компатибилност】Внатрешна Димензија : 13.Различни бои и дизајни на модата вашиот живот.Изберете FINPAC, ова ракав е совршен придружник за вашиот лаптоп.Изградена од носат-отпорни, и водоотпорен 1600 D висока густина полиестер надворешноста фрла вода за да се задржи вашите лични предмети сува и безбедна.Тешко ЕВА школка со задебелена баласт, ви овозможува да го носи вашиот Mac Book / лаптоп / лаптоп / таблет без да се грижиш за bumping.

Основните својства

Додатоци на производот