.

.

Aimik Базен Skimmer Нето Професионални Лист Гребло, Лесни Фино Мрежа Гребло Нето,Лист Обезмастено Мрежи за Чистење на Базени Спа Алатка

Aimik Базен Skimmer Нето Професионални Лист Гребло, Лесни Фино Мрежа Гребло Нето,Лист Обезмастено Мрежи за Чистење на Базени Спа

DEN 2337.60

Количина на стоки
Това е достапна

????Високо квалитетни пластични рамка е дизајниран да минатата сезона по сезона.Издржливи, фина мрежа пребивање ефикасно топки нагоре, дури и на најмалите грешки и честички. ????Топки од лисја, грешки и други видови на остатоци од вашиот базен, езерца, топла када, фонтана или големи риби резервоарот. ????Специјален дизајн им овозможува на нашите skimmer да се движи без напор преку вода. ????Лесен, лесен за носење и употреба. ????Работи со или без пол. ????????Базен Skimmer Нето Професионални Лист Гребло, Лесни Фино Мрежа Гребло Нето,Лист Обезмастено Мрежи За Чистење На Базени Спа Алатка????????Опис: име на Производ : Чистење на dredge Material : Plastic Color : Blue Quantity : 1pc Size : прибл. 44.5x30 cm/17.52x11.81in Бруто тежина : 0.154 kg/0.34 lb Опис : Висок квалитет! 100% нов brand Lightweight, лесно да се носат и use Scoops од лисја, грешки и други видови на остатоци од вашиот базен, езерца, топла када, фонтана или големи риби tank Won не нула базен liner Special дизајн им овозможува на нашите skimmer да се движи без напор преку water High квалитетни пластични рамка е дизајниран да минатата сезона по сезона.Издржливи, фина мрежа пребивање ефикасно топки нагоре, дури и на најмалите грешки и particles Works со или без pole Fits 2cm дијаметар poles Package се Вклучени : 1 x Лист Skimmer Нето.

Основните својства

Додатоци на производот