.

.

Пинк Големи Ранци за Жените Водоотпорен,Туристички Ранец за Жени со Влажни Џеб & Чевли Оддел,Секојдневен Daypack Колеџ Училишниот Ранец за Девојки

Пинк Големи Ранци за Жените Водоотпорен,Туристички Ранец за Жени со Влажни Џеб & Чевли Оддел,Секојдневен Daypack Колеџ Училишниот

DEN 767.76

Количина на стоки
Това е достапна

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【Голем Капацитет & Мулти-џеб】SYCNB се носат на ранец за жените има 35 L простор за складирање со мултифункционални џебови.Една од главните пространа преграда да се задржи essentials,3 внатрешната мрежа џебови f и еден внатрешен патент џеб вашиот паричник и мобилен телефон,и тоа карактеристики чевли преграда на дното, одделување на обувки или на други предмети од главните торба.Печати на враќање превозот етикета.Нејзината големина е 13.Во прилог,на предниот џеб е влажно џеб предниот џеб е влажно џеб.Тоа е добар избор за патување, фитнес и базен.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. 【Лесни & Packable Ранец】тежи 1.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.4 фунти, лесно може да се свитка во својот дното џеб за складирање,и дури кога ќе треба.Голем Ранец за Жените има огромен капацитет, можете да го држете вашиот најважен за патување, пешачење,пливање или преземање на вежбање,и др .Печати на враќање превозот етикета.

Основните својства

Додатоци на производот