.

.

КУТИЈА САД Обоени Продолжен Core Занимаваат Филм, 80 Колосек, 3 x 1000', Жолта, (Пакување од 18 години)

КУТИЈА САД Обоени Продолжен Core Занимаваат Филм, 80 Колосек, 3 x 1000', Жолта, (Пакување од 18 години)

DEN 3380.64

Количина на стоки
Това е достапна

Занимаваат филмот има вграден во рачка па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Обоени филм е одличен за инвентар датира или да се идентификуваат различни типови на производи.Лесно да се одржи 1"" дијаметар на јадрото.Повеќе економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи. 3 инчен x 80 мерач x 1000' Жолта продолжен core занимаваат филм.Занимаваат филмот има вграден во рачка па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Обоени филм е одличен за инвентар датира или да се идентификуваат различни типови на производи.Лесно да се одржи 1 инчен инчен дијаметар на јадрото.ПОВЕЌЕ економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи.

Основните својства

Додатоци на производот