.

.

X-DREE 2 Парчиња 50мл HDPE Пластични Завртки Капа Мала Уста Reagent Складирање Шише Јасно Бела(2 pezzi 50 ml HDPE plastica tappo на vite piccola bottiglia ди reagente bocca bianco trasparente

X-DREE 2 Парчиња 50мл HDPE Пластични Завртки Капа Мала Уста Reagent Складирање Шише Јасно Бела(2 pezzi 50 ml HDPE plastica tappo

DEN 1682.40

Количина на стоки
Това е достапна

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE.Net Тежина : 27g; Пакет Содржина : 2 Buc x Reagent Шише.Главната Боја : Clear; Капацитет : 50мл.Устата Внатрешен Дијаметар : 13mm/0.5"; Вкупната Големина (Прибл.) : 35 x 83mm / 1.4" x 3.27" (D*H)(Diametro interno bocca : 13 мм / 0,5' '; Dimensioni generali (circa) : 35 x 83 мм / 1,4' 'x 3,27' '(D * H).Име на производ : Reagent Шише(Nome prodotto : flacone ди reagente. 2 Парчиња 50мл HDPE Пластични Завртки Капа Мала Уста Reagent Складирање Шише Јасно White It се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.50мл шише користи за пакување на сите видови на вода агент, emulsifier, отпорност на корозија, ова шише е професионална шише.опис на Spanish2 pezzi 50 ml HDPE plastica tappo на vite piccola bottiglia ди reagente bocca bianco trasparente Paese ди produzione : CINA; Materiale : HDPEPeso netto : 27 g Contenuto della confezione : 2 pezzi x bottiglia ди reagente Colore principale : trasparente; capacità : 50 ml Diametro interno bocca : 13 мм / 0,5' '; Dimensioni generali (circa) : 35 x 83 мм / 1,4' 'x 3,27' '(D * H) Nome prodotto : flacone ди reagente.

Основните својства

Додатоци на производот