.

.

Aexit 1000ml Пластични Лабораторија Шишиња и Тегли Круг Мала Уста Bule Капа Хемиски Примерок Reagent Шишиња Reagent Шише

Aexit 1000ml Пластични Лабораторија Шишиња и Тегли Круг Мала Уста Bule Капа Хемиски Примерок Reagent Шишиња Reagent Шише

DEN 2289.60

Количина на стоки
Това е достапна

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 100g; Пакет Содржина : 1 x Reagent Шише.Главната Боја : Бела,Сина; Капацитет : 1000ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 23mm/0.9".Вкупната Големина (Прибл.) : 210 x 102mm/ 8.26" x 4.01"(L*Макс.D).Се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.

Основните својства

Додатоци на производот