.

.

Westcott 1032 42-Инчен 6-Во-1 Рефлектор Kit (Црна)

Westcott 1032 42-Инчен 6-Во-1 Рефлектор Kit (Црна)

DEN 2637.60

Количина на стоки
Това е достапна

Нагласува и приноси висок контраст на сликата.Совршен за видео, производ снимки и B&W фотографија.Се произведува природни пополни.Идеален за headshots и мали објекти.За портрети и мали/средни објекти.Лесно рачно, а сепак доволно големи за парови.За 3/4 должина и мали групи.

Основните својства

Додатоци на производот