.

.

Нови Ферчајлд 66244NJSRSN Модел 66 Пневматски Нерѓосувачки Челик Модератор

Нови Ферчајлд 66244NJSRSN Модел 66 Пневматски Нерѓосувачки Челик Модератор

DEN 443.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вишок На Објектот.Пакување има се носат, или може да се водат за исчезнати.Се Користи Објектот.НОВИ Ферчајлд 66244 NJSRSN Модел 66 Пневматски Нерѓосувачки Челик Регулаторот Ферчајлд Модел 66 Пневматски Нерѓосувачки Челик Регулаторот, 1-60 psi се прилагоди, 500 psi [35 БАР] снабдување, 17 SCFM [28.9m3/Hr]@100 psi снабдување/20 psi сет, 1/2 FPT линија, 1/4 FPT колосек, Viton, 7/16 хексадецимален завртки се прилагоди, олеснување, директно издувни гасови, без планината.

Основните својства

Додатоци на производот