.

.

Hijing 17cm Краток врвка за околу Рака Рака Зафат Lanyard Јаже за Nintendo Wii Remote Controller

Hijing 17cm Краток врвка за околу Рака Рака Зафат Lanyard Јаже за Nintendo Wii Remote Controller

DEN 1296.00

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилен Модел : за Nintendo Wii.Должина : 17cm/6.69 во (Прибл.).Замена на врвка за околу рака за Nintendo Wii Remote.Оваа рака може да се користи со било какви други предмети со јамки за лесно носење.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Замена на врвка за околу рака за Nintendo Wii Remote.Надградба на вашиот Wii врвка за околу рака со оваа премиум трајни рака.Оваа рака може да се користи со било какви други предмети со јамки за лесно носење.Карактеристики : Материјал : Dacron, Пластика, Metal Color : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои)Должина : 17cm/6.69 во (Прибл.)Компатибилен Модел : за Nintendo Wii Quantity : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Рака Зафат Lanyar За Nintendo Wii Remote Controller (Нема мало пакет).

Основните својства

Додатоци на производот