.

.

Секојдневниот Прибор Резба Нож

Секојдневниот Прибор Резба Нож

DEN 389.76

Количина на стоки
Това е достапна

Сечење на работ е razor-остри за резба од печено месо и живина и за сечење се произведуваат.Целосна танг е тројно riveted на рачка за покажана исклучителна трајност и контрола.Рачно Миење со млака вода и благ детергент; плакнење и сува веднаш.Увезени од кина.Сосема нов дел.овој нож го прави брзо работа на резба месо во униформа парчиња.Сечилото е направен од високо-јаглероден челик, дизајниран со Прецизност Edge Технологија, обезбедувајќи извонредна острина и издржливост за годините што доаѓаат.

Основните својства

Додатоци на производот