.

.

Vestil CA-30-4 Прирачник Рингишпил, 4000 кг Капацитет, 30 Надворешниот Дијаметар, 2 Висина

Vestil CA-30-4 Прирачник Рингишпил, 4000 кг Капацитет, 30 Надворешниот Дијаметар, 2 Висина

DEN 7175.04

Количина на стоки
Това е достапна

Рачно ротирачки врвот прстен ќе ротираат 360°.Челик прстени се рамни на прецизност.Внатрешно запечатени валчести лежишта и водич ролки обезбеди долготрајна употреба.Четири водич ролки задржи прстени усогласени.Vestil рингишпил ротира материјали 360 степени со помош на операторот.Сега за утовар и истовар операции може да се врши поефикасно со помалку замор и ризикот од повреда на грбот.Рингишпил може да се додаде на постоечка работа клупата, режа маса или, едноставно, поставени на подот.Изградена од две парчиња на валани структурни агол.Серија на валчести лежишта префрлување на товарот правилно и рамномерно за поддршка на површината.Четири водич ролки задржи прстени усогласени.Мерки 30-инчи ОД страна на 2-инчи висина.

Основните својства

Додатоци на производот