.

.

Ultenic T10 Робот Правосмукалка и Четка со Само Празни Станица, 3000Pa Вшмукување, Мулти-Кат Мапирање, Ласерски Навигација, СТАН & Remote & Алекса & Google Домашна Контрола, Идеален

Ultenic T10 Робот Правосмукалка и Четка со Само Празни Станица, 3000Pa Вшмукување, Мулти-Кат Мапирање, Ласерски Навигација, СТАН

DEN 11976.00

Количина на стоки
Това е достапна

Answer : ___________________________ NOTE : работи Само со 2.На пример : околу пет сад, деца игра област, перење или бања и други области.Не треба да се користи граници ленти, можете да го поставите нема-оди зони преку Ultenic СТАН на дофат на вашите прсти.Можете да уживате во сите достапни функции на T10 преку Ultenic стан, кој ќе понуди целосна рака-бесплатно чистење искуство.Само Празна Роботски Вакуум : Не треба да се исчисти dustbin после секое чистење, Ultenic T10 автоматски ќе се ослободите прашина и остатоци во својата авто празни станици со 4,3 L расположливиот прашина торба.Моќен Вшмукување : Со макс вшмукување моќ на 3000 Pa, Ultenic T10 може лесно и ефикасно да ги собереш прашина, домашно милениче коса, остатоци или дури и Ms време да се задржи на чистење на просторот за живеење со попаметен начин.Задржи T10 робот далеку од одредени области, кои воопшто не сакаат да се кандидира.Ultenic T10 робот правосмукалка со само празни станица е направена за вас.Само како "Алекса/OK Google, пак на T10.Чистење Tool Remote Контрола (Батерии Вклучени)Моќ Adapter Extra Четка Cloth Mop Крпа и Четка Крпа Задржете Board Charge & Прашина Собирање База.Од чистење план за чистење зони, неговата целосна контрола од страна на вашиот прст.T10 Робот Vacuum2 x Екстра Прашина Bags Hepa Филтер, Сунѓерот & Страна Brush User Прирачник & Quick Start Водич & СТАН Водич.Голем капацитет прашина торба може да се сместат до 60 дена' во вредност од прашина и остатоци за слободни вашите раце.Ќе ви овозможи да се каже кога и каде T10 ќе се чисти автоматски.4 GHz мрежи.Можете да го поставите времето и одберете област да се закаже повеќе работи дневно како вашата потреба.

Основните својства

Додатоци на производот