.

.

Деца Бебе Девојка Без Ракави Ремени Jumpsuit Лен Romper Шорцеви Playsuit Сончоглед Облека Симпатична Летна Облека

Деца Бебе Девојка Без Ракави Ремени Jumpsuit Лен Romper Шорцеви Playsuit Сончоглед Облека Симпатична Летна Облека

DEN 167.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Материјал : Лен&Памук, мек и удобен за лето, дише и лесна ткаенина, кожа-пријателски.Симпатична romper за бебе девојка.Стилски Деца Бебе Девојка Romper Еден-парче симпатична оглавник romper ракави лето bodysuit, симпатична daisy печати и кавга копчето дизајн, еластичен појас, симпатична летна облека за деца бебе девојки.Големинабебе девојка onesies 12-18 месеци, бебе девојка облека 18-24 месеци, 3t бебе девојка romper, деца девојка облека 4t, romper за деца девојка 5t.Прилики : Совршен за Летните Секојдневно Носење, бебе подарок, роденден, Празник, фотографија, плажа, playwear и други специјални прилики.Пакет содржи : 1 x бебе девојка лен romper.Лен&Памук, мек и удобен за лето, дише и лесна ткаенина, кожа-пријателски.Симпатична romper за бебе девојка.Едно парче симпатична оглавник romper ракави лето bodysuit, симпатична daisy печати и кавга копчето дизајн, еластичен појас, симпатична летна облека за деца бебе девојки.Совршен за Летните Секојдневно Носење, бебе подарок, роденден, Празник, фотографија, плажа, playwear и други специјални прилики.бебе девојка onesies 12 месеци девојки rompers ,2t облека за девојки години, 3t девојки rompers,jumpsuit девојка 4t, лето тимови 5t.

Основните својства

Додатоци на производот