.

.

О, НА МЕСТА ЌЕ ОДАТ на РУЧЕК ДРЕМКА Партија Набавки - 16 Парчиња

О, НА МЕСТА ЌЕ ОДАТ на РУЧЕК ДРЕМКА Партија Набавки - 16 Парчиња

DEN 173.04

Количина на стоки
Това е достапна

Ги работите уредната за време на вашиот забава прослави.Земја На Потекло : Кина.Материјал : Пластика.Објектот Пакет Тежина : 1.0 lb. "Ги работите уредната за време на вашиот забава прослави.Овие д-р Seuss ручек салфетки функција светли бои, кои се сигурни да одговара на вашиот роденден баш или основно дипломирањето партија.Оставете купишта на нив околу местото или рака ги изведе со ознаки на овошје.Хартија. (16 парчиња по единица) 6 1/2 Само на ШАЛТЕР / & д-р Seuss Претпријатија Л. П. Сите Права се Задржани.".

Основните својства

Додатоци на производот