.

.

LKKPT 10pcs 50mm Кука Трајни Практични Мулти-Функција Двојно Вертикален Челик Алатка за Виси на Ѕидот Организирање на Складирање

LKKPT 10pcs 50mm Кука Трајни Практични Мулти-Функција Двојно Вертикален Челик Алатка за Виси на Ѕидот Организирање на Складирање

DEN 1531.20

Количина на стоки
Това е достапна

- Направен од висок квалитет на челик, модерна, водоотпорен и ' рѓа отпорни. - Силна фиксна да се направи кука цврсто се држи на рамен surafce и не е лесно да падне. - Тоа може да се користи за алатки виси и, исто така, може да се користи за складирање, логистика. - Се задржи на работа станица во ред и да се подобри ефикасноста на работата. - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Челик.- Големина : Околу 5 x 5 x 5cm10 x кука.

Основните својства

Додатоци на производот