.

.

Yesland 2 Пакет Стигнале Првенство Сушење Багажник, Пластични Не се лизга на Дното Кригла Дрво Носителот Организатор Решетката се Залагаме за Пиење Чаша и Спортски Шиш

Yesland 2 Пакет Стигнале Првенство Сушење Багажник, Пластични Не се лизга на Дното Кригла Дрво Носителот Организатор Решетката се

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Yesland стигнале првенство сушење решетката се направени од храна одделение BPA free PP и еко-пријателски материјал, без мирис и безопасно, додадете дополнителна издржливост.Оваа сушење купот е стигнале кој може да се задоволат различните барања за користење.Лесно се прилагодува за да ги зачувувате кога не е во употреба.Mutiple употреба.Дрво гранки во облик на врвот.Тоа може да се задржи на купот на мазна и стабилна и, исто така, може да има пластична кеса или направи тоа ѓубре торба за crumbs.Има складирање кеси отворен за лесен за пополнување.Екранот или чување на целта за кујна контра, кафе на маса или кабинет за складирање.Држи до 7 филџани кафе, чај чаши, чаши или стакло.Кригла дрво стои мерење : 6.5 инчи во височина, дијаметар на секој дното е 1.2 инч.Одговара на повеќето стандардни чаши.Брзо одвод, да ги задржи сите чаши чисти, суви, превенција на бактериски раст.Yesland стигнале првенство сушење решетката се направени од храна одделение BPA free PP, без мирис и безопасно, додадете дополнителна издржливост.Оваа сушење купот е стигнале кој може да се задоволат различните барања за користење.Лесно се прилагодува за да ги зачувувате кога не е во употреба.Yesland стигнале првенство сушење решетката се направени од храна одделение BPA free PP, без мирис и безопасно, додадете дополнителна издржливост.Оваа сушење купот е стигнале кој може да се задоволат различните барања за користење.Лесно се прилагодува за да ги зачувувате кога не е во употреба.

Основните својства

Додатоци на производот