.

.

Rue Глицерин, Сапун Jabon де Ruda y Glicerina

Rue Глицерин, Сапун Jabon де Ruda y Glicerina

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Секој бар тежи 3.35 оз. (95 g).Мареј & Lanman Rue Глицерин, Сапун (Jabon де Ruda y Glicerina) длабоко чисти вашата кожа оставајќи чувство мека, свежа, и да се обнови.Секој бар тежи 3.35 оз. (95 g).Ве молиме да видите на сликите за дополнителни информации за производот и детали.

Основните својства

Додатоци на производот