.

.

Kutting Тежина Сауна Костум Долг Ракав Кошула

Kutting Тежина Сауна Костум Долг Ракав Кошула

DEN 1319.76

Количина на стоки
Това е достапна

ГОРАТ ПОВЕЌЕ КАЛОРИИ – Добиете вашето тело повеќе тон како да се обучуваат!Уживајте во губење на тежината облека кои го зголемуваат метаболизмот, ве пот повеќе, да ги задржи покачена температура, и detox вашиот имунолошки систем.На Kutting Тежина фитнес опрема се совршени за доведување на слатка пот, сечење на телесната тежина, и согоруваат повеќе калории во текот на годината круг!На кратко sleeve кошула нуди голема топлина подобрување со слабеење дизајн кој овозможува неограничен движење.ЗИМСКИ загревање - Нашите thermogenic компресија облека ви држи топло и суво, па можете да држите обука преку зимските месеци.Можете да го носат овој стилски пот кошула како outerwear или под други тренер опрема.Дали нејзиното губење на тежината за жени или мажи имаме губење на тежината опрема за вас!На Kutting Тежина фитнес облека е направен целосно од нашиот Sweat Tech еластична neoprene материјал, кој се движи со вашето тело за време на било кој тип на тренингот за здрава и во согласност губење на тежината.НАУЧНО ДОКАЖАНАТА ТЕХНОЛОГИЈА – Оваа опрема е докажано да се зголеми метаболизмот за 20.Тројна засилен крои за издржливост.Носат со други Kutting Тежина опрема.Горат повеќе калории.4% во споредба со вежбање врши под слични услови без Сауна Костум облека.Зголемување на флексибилност.Dual-обложени дизајн е удобно и да дише без да се жртвува топлина да ви помогне да победи на ладно.Detox вашиот имунолошки систем.8% и олеснување на губење на тежината до 40.Kutting Тежина опрема може да помогне со резолуции Нова Година и губење на тежината.Mesh материјал надолу страни обезбедува додаде удобност, флексибилност, и breathability.

Основните својства

Додатоци на производот