.

.

Mekong Karigaari Индија Луксузен Колекција Ѕид Монтирани Декоративни Бајка Антички Школка Огледало Тркалезна Форма Ѕид Оркестарот за Дневна Соба, Спална соба, Детска Соб?

Mekong Karigaari Индија Луксузен Колекција Ѕид Монтирани Декоративни Бајка Антички Школка Огледало Тркалезна Форма Ѕид Оркестарот

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Стакло / Благи Смола,Боја : Multicolor.Убава дизајн, дизајн е око-фаќање и целосно ќе падне во љубов со овој луксузен декоративни ѕид огледало.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : монтира на ѕид огледало може да бидат обесени директно на ѕидот и Брод со сите монтажа хардвер.Модерните индустриски стил еден-светло затворен ѕид тела е совршен за користење во ресторан, спална соба, дневна соба, кревет, кафе, бар, коридор, балкон.Убава елеганција рамка ѕид огледало.Шармантната и елегантна, ова декоративни парче може да го подобри вашиот простор.Тоа доаѓа со куки за удобност и трајност.Елеганцијата монтира на ѕид огледало е совршен за секоја бања суета, дневна соба, спална соба, entryway, ходникот, или во прав соба.Ова огледало може да се монтира на ѕид никаде за инстант дома преуредување.Тоа помага во редефинирање на целокупниот простор од собата со додадена допир на класа и креативност.Таа ги зема часови на совршенство да се донесе од овој рачно изработени впечаток, кој додава селски вибрации до дома декор, ремек-дело е уникатно направена за да им понуди една ода на природата.

Основните својства

Додатоци на производот