.

.

Крис.W Пластична Капа Стои Багажник за Возрасни е Капа, Слободни Стои Tabletop Шапка Носителите на Екранот, Сет од 2, Бела (11.8 H)

Крис.W Пластична Капа Стои Багажник за Возрасни е Капа, Слободни Стои Tabletop Шапка Носителите на Екранот, Сет од 2, Бела (11.8

DEN 618.96

Количина на стоки
Това е достапна

Сет од 2 самостојна шапка носители со модерен стил и бели бои.Карактеристики густа пластична рамка во форма на хемисфера за секој тип.Совршен за чување , безбол капа, и bonnets се чуваат и се прикажуваат.Димензии (секоја rack) : 11.8 инчи H. Главата Обемот : 22 инчи.Погодна за возрасни, капи/капи.

Основните својства

Додатоци на производот