.

.

Метално Куќиште, Заштитени, Diecast, IP54, Инструмент, Алуминиум, IP54, 100 mm, 50 mm

Метално Куќиште, Заштитени, Diecast, IP54, Инструмент, Алуминиум, IP54, 100 mm, 50 mm

DEN 225.36

Количина на стоки
Това е достапна

Солиден, diecast алуминиум легура (тешко - а сепак лесен за машина), електронски инструмент комплет.Инчи (3.94" x 1.97" x 0.83") mm (100mm x 50mm x 21mm).Круг заеднички изградба обезбедува заштита од пристап на прашина и јавните вода.Исто така, се обезбедува подобрување на EMI/RFI оклопна.Дизајнирано за да се задоволат IP54 (или IP66 ако заптивка исто така е купена).Солиден, diecast алуминиум легура (тешко - а сепак лесен за машина), електронски инструмент комплет.

Основните својства

Додатоци на производот