.

.

Gilson V300SF 45U од не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 45 um Отворање Големина, 300 mm Рамка Дијаметар, Целосна Висина

Gilson V300SF 45U од не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 45 um Отворање Големина, 300 mm Рамка Дијаметар, Целосна Висина

DEN 5390.64

Количина на стоки
Това е достапна

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 0.3 кг.Земја на Потекло : сад.Gilson ISO 300мм дијаметар Круг Тест Sieves ги исполнуваат ISO 565 спецификации со tolerances ISO 3310-1. Нерѓосувачки Челик Рамка со Нерѓосувачки Челик, Текстил, уверува сито со најдолгата можна услуга за живот.Ова е најдобар избор каде контаминација, канализација или екстремни носат е прашање.Целосна висина или половина висина рамки на располагање.Сите се сериски нумерирани и снабдени со сертификат за производство на сообразност.

Основните својства

Додатоци на производот