.

.

Gilson V200SH 2M не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 2 mm Отворање Големина, 200 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина

Gilson V200SH 2M не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 2 mm Отворање Големина, 200 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина

DEN 1397.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Пакет Димензии : 5.2 Cm L X21.7 См W X22.3 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.494 Кг.Gilson ISO 200mm Круг со дијаметар од не ' Рѓосувачки Челик Тест Sieves ги исполнуваат ISO 565 спецификации со tolerances ISO 3310-1. Нерѓосувачки Челик Рамка со Нерѓосувачки Челик, Текстил, уверува сито со најдолгата можна услуга за живот.Ова е најдобар избор каде контаминација, канализација или екстремни носат е прашање.Целосна висина или половина висина рамки на располагање.Сите се сериски нумерирани и снабдени со сертификат за производство на сообразност.

Основните својства

Додатоци на производот