.

.

Gilson V200SH 28M од не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 28 мм Отворање Големина, 200 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина

Gilson V200SH 28M од не ' Рѓосувачки Челик (ISO Круг Тест Сито, 28 мм Отворање Големина, 200 mm Рамка Дијаметар, Половина Висина

DEN 1397.76

Количина на стоки
Това е достапна

Gilson company, inc бренд производ.Произведени од страна на Gilson ко.Inc.Направен во сад.Пакет Димензии : 5.0" L x 5.0" W x 5.0" Х Лаб опрема, потрошен материјал и мебел.Сито, 200mm, нерѓосувачки челик, половина висина, 28mm,.Gilson company, Inc бренд производ.Произведени од страна на Gilson Ко.Inc.Направен во сад.

Основните својства

Додатоци на производот