.

.

2021 Најновите HP 22-инчен FHD Сите-во-Едно Десктоп Компјутер Dual-Core AMD Athlon Сребро 3050U Процесор 8GB DDR4 RAM меморија NVMe М. 2 SSD 256GB DVD WiFi СЕКИРА BT веб Камера снежана Windows 10 w/ПОВТОРНО

2021 Најновите HP 22-инчен FHD Сите-во-Едно Десктоп Компјутер Dual-Core AMD Athlon Сребро 3050U Процесор 8GB DDR4 RAM меморија NVMe

DEN 2100.00

Количина на стоки
Това е достапна

【Екранот и Graphcis】Интегриран се прикаже : 21.5" дијагонала widescreen FHD (1920 x 1080) VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување на три-двострано микро-edge следење; AMD Radeon Графика Интегрирана Графика.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.5" дијагонала widescreen FHD (1920 x 1080) VA ZBD анти-отсјај WLED-позадинско осветлување на три-двострано микро-edge monitor Memory : Надградба 8 GB DDR4 RAMHard Диск : Надградба на 256 GB SSDOptical Диск : Build-во DVD-RW Оптички Диск Графика : AMD Radeon™ Graphics Operation Систем : Windows 10 Home Wireless Конективност : 802.【Моќни Перформанси со AMD Athlon Сребро 3050 U Dual-Core】AMD Athlon Сребро 3050 U Процесор, Dual-Core, 2.2 комбо; HP веб-Камера со двојна низа дигитални микрофон.05 инчи , Тежина 12.0 стик; Глувчето и Тастатурата опфатени; 19.4; 1xheadphone/микрофон комбо; 1x RJ-45(Интегрирани 10/100/1000 Gb E LAN); Realtek Wi-Fi 5 (1 × 1) и Bluetooth 4.30 GHz, 4 MB L3 Cache Monitor : 21.Надградба 8 GB 2400 MHz DDR4 Меморија 256 GB NVMe М. 2 SSD 8 X DVD-Писател Диск (DVD-RW).

Основните својства

Додатоци на производот