.

.

Панел на Допир Индустриски КОМПЈУТЕР Компјутер J1800 12.1 Инчен 4G RAM меморија 32G SSD Z7

Панел на Допир Индустриски КОМПЈУТЕР Компјутер J1800 12.1 Инчен 4G RAM меморија 32G SSD Z7

DEN 14663.76

Количина на стоки
Това е достапна

1 Инчен LED Екран Резолуција : 1024 × 768 Осветленост на Дисплејот : 300cd/m(2) на Контраст : 700 : 1 За Време на Одговор : 12ms Екран на Допир : Користење на високо-квалитетни отпор допир на екранот кликнете на животот> 100 милиони пати на Користење на животната Средина : Оперативен Температура : -10℃~60℃ Воздушниот Проток на Оперативниот Влажност : 10% ~ 95% @ 40 ℃ без кондензација Температура на Чување : -20 ℃ ~ 70 ℃ Инсталација Метод : 1 : Вграден-и (Препорачано) 2 : Ѕид-монтирани 3 : Десктоп 4 : Cantilevered 5 : Други Инсталација Методи Плоча: bios-от: AMI 32 Mbit,Поддршка Diskless Почеток, Будење на Lan, Повик за Подигање (Моќта На Подигање), Мониторите И Други Функции матична Плоча : Фан Дизајн I/O Интерфејс: Мрежа : 1* Realtek 8111 E 10/100/1000 M Аудио : Realtek ALC662 HD Аудио Декодирање Core Пакетот Информации: Пакет Големина : 37 CM*31 CM*13.Факултативна Wi Fi модул, поддршка за 802.0+DC+Аудио Во &Out I/O : Dual RJ45 Факултативна Физичка Димензија : 309.Број на модел : Partaker Z7 Големина на Екран : 12.5*54(mm) Бруто Тежина : 5 KGS Карактеристики : 1 : 12.Моќ извира покриени од еден ден.1 Инчен LED Екран, 1024*768 Резолуција. 2mm тенок панел, вградени дизајн.1 Инчен Отворање Дупка Големина : 297*235.Стандардните VESA завртка дупка, може да изберете инсталација метод флексибилно.0 50-60 Hz Излез : 12 VDC 4А-MAX Кабелот за Напојување : Кабелот за Напојување*1 Допир Пенкало : Отпорност на допир за да го заклучите*1 Тока : Вградени Инсталација Тока* 1 Сет.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.7 КГ(Нето/Бруто) Напојување : Влез : 180-240 V~1.5 mm (Должина*Ширина) Екран Type : Made-In-Кина 4 Wire Resistive Touch Screen ПРОЦЕСОР : Intel Celeron J1800 оперативен СИСТЕМ : Windows Или Linux RAM/SSD/HDD : Максимум 8 G RAM меморија, 1* MSATA SSD+ 1* 2.

Основните својства

Додатоци на производот