.

.

Бања Складирање Полица со Фиока, 3-Ниво Слободни Стои Складирање Полица Единица за Крпа Ќебе, Ќебе Скала со 4 Виси Куки, Одлична за Бања, Дневна Соба, Спална соба,Entryway

Бања Складирање Полица со Фиока, 3-Ниво Слободни Стои Складирање Полица Единица за Крпа Ќебе, Ќебе Скала со 4 Виси Куки, Одлична

DEN 1319.76

Количина на стоки
Това е достапна

На молив триаголен структура дизајн обезбедува стабилноста на полица.Нашите повеќенаменски организатор полица има широк спектар на апликации, можете апсолутно сакаат да имаат повеќе од две!. 【Моќен Складирање】слободен стои складирање полица единица карактеристики 3 пространа полиците, помагајќи ти да се зголеми употребата на вертикална простор.Згора на тоа, на површината на полиците се третира со висок квалитет на индустриски ретро-стил налепници, која не е само таписерии и стилски, но исто така лесно да се чисти.И ќе добие 24 часа пријателски услуги на клиентите и 100% безусловна се врати или да се вратат ако било кој квалитет на проблемот.Боја : Црна+Браун. Нашите повеќенаменски организатор полица има широк спектар на апликации, можете апсолутно сакаат да имаат повеќе од две!Како Слободни Стои Складирање Полица : Можете да се стави било која предмети што треба да биде поставена на полица.Материјал : МДФ+високо-квалитетна железна рамка,многу здрав и нема да исчезнат или да ' рѓа.Како Слободни Стои Складирање Полица : Можете да се стави било која предмети што треба да биде поставена на полица.Повеќе се користи на чекање за вас да се откријат!.

Основните својства

Додатоци на производот