.

.

Goodful Керамички Nonstick 4 Четвртиот Длабоко Соте Тавата со Капак, машина за миење Садови Безбедно Садови и Тави, Удобност Зафат Нерѓосувачки Челик се Справи, Skillet Тава на

Goodful Керамички Nonstick 4 Четвртиот Длабоко Соте Тавата со Капак, машина за миење Садови Безбедно Садови и Тави, Удобност Зафат

DEN 959.76

Количина на стоки
Това е достапна

ЗДРАВЈЕ-УМ ГОТВЕЊЕ : керамичка не-стап слој на овој џамбо шпорет се произведени без PFOA или PTFE, така што може да се готви вашиот омилен храна со доверба.На пареа vented стаклен капак за да се види вашиот храна се готви.ВИДИ ВАШАТА ХРАНА : Ова транспарентен, калено стакло капак ви овозможува да го следи вашиот вкусна храна, како што готвачи, без да се отстрани капакот.

Основните својства

Додатоци на производот