.

.

Beanie Лесна Daisy Девојки Кофа шапка Риболов шапка Beanie шапка Симпатична Капи за Фитнес

Beanie Лесна Daisy Девојки Кофа шапка Риболов шапка Beanie шапка Симпатична Капи за Фитнес

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Повеќенаменски : Облечи Шапка, Сонцето Шапка, Секојдневен Риболов Капа, Патување Фестивал Шапка, или други Лица Шапка.Напомена : 1.Постојат еластична бендови и адаптација токи на задната страна, што може подобро да одговорат на вашето бебе главата и маска на лицето и вратот под жешкото сонце.5 cm; M / 4-8 T капа обемот : 54.Летото кофа капи се многу погодни да се свитка, пак, носење и чување.Можете да ги користите за вашите обичен ден-за-ден активности.Носи тоа , ќе се здобијат со незаборавен меморија и среќен корисник experince Its специјален дизајн ќе направи да изгледате оригинално.100% Полиестер. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Има 2-3cm разлика според упатство за мерење.Тоа е добар сопатник на есен, зима, пролет и патување или совршен подарок за вашите пријатели, син, ќерка.Елегантен дизајн, можете да го носат на многу начини, кога ви се потребни во секое време.Вклучува : 1pcs рибар шапка.Боја : Гроздобер Mandala Цвеќиња-5 | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Шапка Големина : Препорачана големина возраст : S / 2-4 T капа обемот : 52.Класичниот дизајн е модерен, популарна и никогаш не се застарени.Совршен за Пролет, лето, есен и зима.Може да биде укината по волја, лесно да се носат.Овој фасцинантен и класичната кофа капа за деца е совршен кофа капа за каде и да одите со активности на отворено.Постојат различни стилови за да изберете од, погоден за секоја сезона.Употребата на нежни и меки ткаенини и меки и се дише мрежа поставата го прави бебето удобен за носење и нема да се затнат.

Основните својства

Додатоци на производот