.

.

Needenr Зима Топла капа,Жените Симпатична Зимски Капи 3 во 1 Топло PlushCute Bowknot Шапка Лигавче Ракавици Сите-во-едно 3-Парче Сет Кадифен Забава Слатка Убавината на Зимата е Т

Needenr Зима Топла капа,Жените Симпатична Зимски Капи 3 во 1 Топло PlushCute Bowknot Шапка Лигавче Ракавици Сите-во-едно 3-Парче

DEN 1852.80

Количина на стоки
Това е достапна

Жените Девојки Cute Winter Капи 3 во 1 Топло Мека Кадифен Качулка Капа и Ракавици Mitten Шамија Поставите ладното време Earmuff Headbands Костим Празник Божиќ Подарок за Возрасни Тинејџерите Ултра мека&топло Кадифен руно материјал кој е удобен за носење сите начин.Опис на производот 3 во 1 Мулти-Функционални Црвен лак шапка вклучува scraf & белезници сите се поврзани заедно. 【3 во 1 Функции】 - шапка со долги ракави и џебови дизајн, има капа, шамија и ракавици 3 функции, можете да го користите како шапка headband, ракавици белезници, да ги задржи главата, вратот, рака топло во студена зима. 3-во-1 мултифункционален зимски капи шепа mitten ракавици шамија во собата може да се заштити главата, ушите, образот, вратот и рацете од студот.Можете исто така да се стави мали предмети во вашиот џеб, како копчиња, пари, карти, итн.

Основните својства

Додатоци на производот