.

.

PAULATO СТРАНА НА ИЗРАЗУВА.Јас.КО. Каучот Покрие - Троседот Slipcover - Мебел Покритие - Каучот Slipcover - двонасочна Водат Мебел Маска Направена во Италија - Жакард 3D Собирање (н?

PAULATO СТРАНА НА ИЗРАЗУВА.Јас.КО. Каучот Покрие - Троседот Slipcover - Мебел Покритие - Каучот Slipcover - двонасочна Водат Мебел

DEN 1977.60

Количина на стоки
Това е достапна

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - ЕДНА ГОЛЕМИНА : Отоманската опфаќа одговара на повеќето pouf.Slipcovers се направени на патентираната водат bi-еластична ткаенина.Мебел опфаќа одговара османлиите 20"- 32" широк, 27"-42" должина и 13"-23" висина.ВЕ МОЛИМЕ МЕРКА ПРЕД КУПУВАЊЕ.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ & КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : Лизга опфаќа за мебел отоманската столче се овластени од страна на Oeko-Tex 100. Идеален за домови со деца и домашни миленици или на некој бара економично решение за мебел заштита од секојдневно носење, солза и дамки.Answer : ___________________________ Note : Slipcovers не се водоотпорни.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Отоманската pouf опфаќа се strapless со elasticized дното.Специјални анти-лизга картони вклучени.Тие се спречи лизгање маска од лизгање.Инструкции се вклучени.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и НЕГА : Маска за османлиите е машина мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Не кајгана.Ниска топлина, собори сува.Не хемиско чистење.Не железо. 100% MONEYBACK ГАРАНЦИЈА : Задоволни & Задоволни Клиенти се со Највисок Приоритет за Нас.Ние Ви Даде 100% Пари Гаранција за враќање на отоманската капак.

Основните својства

Додатоци на производот