.

.

Bewinner Двојна Фан Хард Диск Ладилник за HDD 10.05 CFM Правец на Силата на Хард Диск Кулер 5000¡À10% ВРТЕЖИ во минута Брзо Топлина Дисипација Хард Диск Ладилник за HDD (Црна)

Bewinner Двојна Фан Хард Диск Ладилник за HDD 10.05 CFM Правец на Силата на Хард Диск Кулер 5000¡À10% ВРТЕЖИ во минута Брзо Топлина

DEN 266.16

Количина на стоки
Това е достапна

Максимална 10.【Силен Ветар】Овој хард диск ладилникот има максимална правец на сила на 10.53 мм -H20 Максимален проток на воздух : 10.39 инчи секој Отценети напон : DC 12 V Startup напон : DC 6.Спецификации : тип на Производ : Хард Диск Кулер Материјал : Пластични + метал Фан големина : прибл.Ниско ниво на бучава на 30d Ba им овозможува на овој хард диск кулер за удар толку тивко.05 CFM правец-сила го прави топлина дисипација побрзо да се даде непречено и стабилна игри и продолжување на неговата служба за живот. 5000 RPM дува го оценувате постигнува супер брз топлина дисипација. 50 * 50 * 10 мм/ 1.05 CFM, побрзо топлина дисипација, мазна и стабилна игри, и да може ефективно да се подобри компјутер на ефикасноста и имаат подолг живот.8 V Номинална струја : 0.5 V Работен напон : DC 9. 【Ниско ниво на Бучава】На ниско ниво на бучава на овој хард диск вентилаторот за ладење на 30d Ba им овозможува на овој хард диск кулер за удар тивко, како и употребата процес е тивко без нарушување работа и игри.05 CFM Бучава : 30d Ba Имајќи тип : Ракав Издржливост : 2500h( 25) се Погодни : За HDD Приклучок : 4 pin Боја : Црна, Злато за вашиот избор Пакет големина : прибл. 【Двојна Фан Дизајн】Овој хард диск радијатор донесува 2-фан дизајн, кој може да го покрие целиот хард диск и да создадат избалансиран удар за да прахосвам на целокупната голема топлина.79 во Пакет тежина : 80g Пакет Листа : 1 * Хард Диск Кулер 4 * Завртки.12 Моќ влез : 1.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време,ве молиме да бидат сигурни да се купи.44 W Дува го оценувате : 5000±10%ВРТЕЖИ во минута Воздушен притисок : 2.Овој фан кулер е дизајниран за HDD.

Основните својства

Додатоци на производот