.

.

Замена за IH-060M5-4037A двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Завртување Појас Јамка

Замена за IH-060M5-4037A двонасочна Радио Кожна футрола Holster со Завртување Појас Јамка

DEN 328.80

Количина на стоки
Това е достапна

*Карактеристики нерѓосувачки челик Д-Заклучување механизам.Зглобот механизам карактеристики нерѓосувачки челик Д-Заклучување.*Дизајниран за голема трајност и екстремни климатски услови.Овој Случај е 100% Компатибилен со Оригинална Опрема.Интегрирани Д-прстен ви овозможува да прикачите рамо, рака за дополнителни сметководствена флексибилност.Секоја радио случај е тестирана во текот на процесот на производство, за да бидат слободни на дефекти за форма, одговара и изработка.Оваа кожа случај е дизајниран да совршено се надополнуваат на IH-060 M5-4037 A двонасочна радио.Ние исто така, обезбеди ненадмината НАС-базирани поддршка и водечка индустрија на 1 година гаранција.*Вклучува 3-инчен вртливата појас циклус на грбот на случајот.Произведени со највисока оценка вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.Оваа високо квалитетна кожа случај е произведена со највисока оценка вистинска кожа за издржливост да се справи со тешки услови на работа. (Рамо, Рака не е вклучен).Овој случај е тестиран да издржи екстремни климатски услови.Компатибилни Модели : Motorola : APX1000 APX3000 Радиус-CP040 CP080 CP140 CP150 CP150 LI CP160 CP170 CP180 CP200 CP200-XLS CP200 D CP200-LI CP340 CP360 CP380 CP80 EX500 EX560 EX560-XLS EX600 EX600-XLS EX600 LS HT1000 HT1000 HT1100 HT1200 HT1225 HT1250 HT1250-LS HT1250-LS-Плус HT1280 HT1500 HT1550 HT1550-XLS HT340 HT360 HT380 HT4500 HT6000 HT640 HT680 HT750 HT750 LS MOTOTRBO-XPR6000 XPR6100 XPR6300 XPR6350 XPR6380 XPR6500 XPR6550 XPR6580 XPR7000 XTS750 Radio Случај Карактеристики : *Изработени со највисок степен на вистинска кожа да се заштити вашиот скапи радио.*Вклучува Д-прстен за да прикачите рамо, рака.Нашите IH-060 M5-4037 A тешко кожа за носење со 3-инчен вртливата појас јамка и Г-прстен ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.

Основните својства

Додатоци на производот