.

.

Случај за Samsung Galaxy Tab 10.1 2019 T510/T515 Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,Прашина-Доказ 360 степени Ротирачки Мулти-Функција Прстен Зафат Таблета Заградата Случај Капак ( Боја

Случај за Samsung Galaxy Tab 10.1 2019 T510/T515 Три-во-едно Тешки Shockproof Солиден,Прашина-Доказ 360 степени Ротирачки Мулти-Функција

DEN 1086.96

Количина на стоки
Това е достапна

Хит и нула.Навистина од голема помош за одржување и работа.Тоа е издржливи и трајни. 【360 Степени Rotatable Потпирачот】 вграден-во мирување обезбедува најдобра позиција за пишување или гледање; на ергономски дизајн и удобно задните wristband се справи ви овозможи да се одржи на i Pad сигурно и цврсто со една рака без да се грижиш за намалувањето на i Pad.порт приклучоци случај спречување на прашината од влегувањето во i Pad. 【Совршено】 : случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани i Pad од случајот.*Удобно Рака прстен рачка : На рака зафат помага за безбедно одржување на таблет компјутер додека сте во движење.

Основните својства

Додатоци на производот